Výluky tramvajových tratí
Plánované krátkodobé výluky v červenci :
Koh-i-noor - Průběžná
Ve středu 22., ve čtvrtek 23. a v úterý 28. července, vždy od 9 do 15 hodin.
Linka 4: Kotlářka -> ... -> Vršovické náměstí -> Čechovo náměstí -> Čechovo náměstí -> Vršovické náměstí -> ... -> Kotlářka.
Linka 6: Kotlářka -> ... -> Oblouková -> Čechovo náměstí -> Čechovo náměstí -> Oblouková -> ... -> Kotlářka.
Linka 7: Radlická -> ... -> Oblouková -> Čechovo náměstí -> Čechovo náměstí -> Oblouková -> ... -> Radlická.
Linka 22: Bílá Hora -> ... -> Vršovické náměstí -> Čechovo náměstí -> Čechovo náměstí -> Vršovické náměstí -> ... -> Bílá Hora.
Linka 24: Sídliště Ďáblice -> ... -> Oblouková -> Čechovo náměstí -> Čechovo náměstí -> Oblouková -> ... -> Sídliště Ďáblice.
Linka 32: Náhradní tramvajová linka v trase Ústřední dílny DP - Na Homoli - Malešická továrna - Depo Hostivař - Černokostelecká - Nové Strašnice - Zborov - Solidarita - Vinice (T) - Nad Primaskou (T) - Strašnická - Na Hroudě - Nádraží Strašnice - Radošovická - Na Padesátém - Zahradní Město - Sídliště Zahradní Město - Na Groši - Hostivařská - Nádraží Hostivař. Interval 10 minut. Na vybrané spoje nasazeny nízkopodlažní vozy. Nasazeny soupravy.
Linka X22: Náhradní autobusová linka v polookružní trase Strašnická - Průběžná - Kubánské náměstí - Slavia - Koh-i-noor - Čechovo náměstí - Čechovo náměstí - Koh-i-noor - Slavia - Kubánské náměstí - Průběžná - Strašnická. Interval 5 minut. Provozuje Hotliner s.r.o. Na vybrané spoje nasazeny nízkopodlažní vozy.
Albertov - Otakarova
1. V noci z pondělí 27. na úterý 28. července od 22 do 4 hodin.
2. Ve středu 29. a ve čtvrtek 30. července, vždy od 9 do 15 hodin.
Linka 7: Radlická ... Albertov - Botanická zahrada - Moráň (Z) - Karlovo náměstí - Štěpánská - I.P.Pavlova - Bruselská - Pod Karlovem (T) - Nuselské schody - Otakarova ... Ústřední dílny DP.
Linka 18: Petřiny ... Karlovo náměstí - Štěpánská - I.P.Pavlova - Bruselská - Pod Karlovem (T) - Nuselské schody - Náměstí Bratří Synků ... Vozovna Pankrác.
Linka 24: Sídliště Ďáblice ... Karlovo náměstí - Štěpánská - I.P.Pavlova - Bruselská - Pod Karlovem (T) - Nuselské schody - Otakarova ... Kubánské náměstí.
Linka 53: Sídliště Ďáblice ... Karlovo náměstí - Štěpánská - I.P.Pavlova - Bruselská - Pod Karlovem (T) - Nuselské schody - Náměstí Bratří Synků ... Vozovna Pankrác.
Linka 55: Sídliště Ďáblice ... Karlovo náměstí - Štěpánská - I.P.Pavlova - Bruselská - Pod Karlovem (T) - Nuselské schody - Otakarova ... Ústřední dílny DP.
Linka X24: Náhradní autobusová linka (během dopoledních výluky ve středu a ve čtvrtek) v polookružní trase Otakarova - Divadlo Na Fidlovačce - Svatoplukova - Ostrčilovo náměstí - Albertov - Botanická zahrada - Karlovo náměstí - Lazarská - Karlovo náměstí - Moráň - Botanická zahrada - Albertov - Ostrčilovo náměstí - Svatoplukova - Divadlo Na Fidlovačce - Otakarova. Interval 4 minuty. Provozuje DP Praha. Vybrané spoje zajišťují nízkopodlažní vozidla.
Linka X53: Náhradní autobusová linka (během noční výluky v noci z pondělí na úterý) v polookružní trase Otakarova - Divadlo Na Fidlovačce - Svatoplukova - Ostrčilovo náměstí - Albertov - Botanická zahrada - Karlovo náměstí - Lazarská - Karlovo náměstí - Moráň - Botanická zahrada - Albertov - Ostrčilovo náměstí - Svatoplukova - Divadlo Na Fidlovačce - Otakarova. Interval 10 minut do půlnoci a 15 minut po půlnoci. Provozuje HOTLINER.
Vítězné náměstí - Podbaba
V noci z úterý 28. na středu 29. července a v noci ze středy 29. na čtvrtek 30. července, vždy od 22 do 4 hodin.
Linka 20: Smíchovské nádraží ... Vítězné náměstí - Dejvická - Thákurova - Hadovka - Bořislavka - Horoměřická - Sídliště Červený Vrch - Červený Vrch.
Linky 107, 116, 147 a 160: Zřizuje se obousměrně zastávka Lotyšská v ulici Jugoslávských partyzánů v pravidelných zastávkách linky 502 mezi zastávkami Dejvická a Podbaba (již od 21.15 hodin).
Malostranská - Újezd
V noci ze čtvrtka 30. na pátek 31. července od 22 do 4 hodin.
Linka 12: Sídliště Barrandov ... Anděl - Zborovská - Palackého náměstí - Moráň (Z) - Karlovo náměstí - Národní třída - Národní divadlo - Národní divadlo (T) - Karlovy lázně (Z) - Staroměstská - Malostranská ... Dělnická.
Linka 20: Smíchovské nádraží ... Anděl - Zborovská - Palackého náměstí - Moráň (Z) - Karlovo náměstí - Národní třída - Národní divadlo - Národní divadlo (T) - Karlovy lázně (Z) - Staroměstská - Malostranská ... Podbaba.
Linka 22: Bílá Hora ... Malostranská - Staroměstská - Karlovy lázně (T) - Národní divadlo (Z) - Národní divadlo ... Nádraží Hostivař.
Linka 57: Bílá Hora ... Malostranská - Staroměstská - Karlovy lázně (T) - Národní divadlo (Z) - Národní divadlo ... Nádraží Hostivař.
Anděl - Sídliště Řepy
V pátek 31. července od 9 do 15 hodin.
Linka 4: Čechovo náměstí -> ... -> Anděl (ul. Plzeňská) -> Na Knížecí (ul. Za Ženskými domovy) -> Anděl (ul. Nádražní) -> Zborovská -> ... -> Čechovo náměstí.
Linka 6: Kubánské náměstí -> ... -> Anděl (ul. Plzeňská) -> Na Knížecí (ul. Za Ženskými domovy) -> Anděl (ul. Nádražní) -> Zborovská -> ... -> Kubánské náměstí.
Linka 9: Spojovací ... Arbesovo náměstí - Anděl (ul. Nádražní) - Na Knížecí - Plzeňka - Smíchovské nádraží - ČSAD Smíchov - Lihovar - Zlíchov - Hlubočepy.
Linka 10: Sídliště Ďáblice ... Zborovská - Anděl (ul. Nádražní) - Na Knížecí - Plzeňka - Smíchovské nádraží - ČSAD Smíchov - Lihovar - Zlíchov - Hlubočepy - Geologická - K Barrandovu - Chaplinovo náměstí - Poliklinika Barrandov - Sídliště Barrandov.
Linka X9: Náhradní autobusová linka v trase Na Knížecí - Anděl (T) - Anděl - Bertramka (T) - U Zvonu - Klamovka - Kavalírka - Kotlářka - Poštovka - Hotel Golf - Vozovna Motol - Motol - Krematorium Motol - Hlušičkova - Slánská - Blatiny - Sídliště Řepy. Interval 5 minut. Provozuje DP Praha. Nasazeny kloubové vozy.
Nástupní a výstupní zastávka Na Knížecí pro linku X9 je zřízena v zastávkách linky 137. Nástupní zastávky Anděl linky X9 ve směru Sídliště Řepy jsou v tramvajových zastávkách v ulici Nádražní (do centra) a Plzeňská (z centra), výstupní zastávka Anděl linky X9 ve směru od Řep je v ulici Stroupežnického.
Plánované krátkodobé výluky v srpnu :
Smíchovské nádraží - Sídliště Barrandov
Od soboty 1. srpna (4.30 hod.) do pondělí 3. srpna (0.30 hod.).
Linka 12: Dělnická ... Plzeňka - Smíchovské nádraží.
Linka 14: Výstaviště ... Anděl - Na Knížecí - Křížová - Braunova - Laurová - Škola Radlice - Radlická.
Linka 54: Lehovec ... Plzeňka - Smíchovské nádraží.
Linka X12: Náhradní autobusová linka v trase Smíchovské nádraží - Smíchovské nádraží (T) - ČSAD Smíchov - Lihovar - Zlíchov - Hlubočepy (na znamení) - Geologická - Högerova (T) - Dreyerova (Z) - Chaplinovo náměstí - Poliklinika Barrandov - Štěpařská (T) - Záhorského (T) - Sídliště Barrandov. V denním provozu nasazeny kloubové autobusy a interval 7,5 minuty, v nočním provozu nasazeny standardní autobusy a interval 30 minut. Provozuje DP Praha.
Národní divadlo - Jiráskovo náměstí
V noci z pondělí 3. na úterý 4. srpna.
Linka 17: Levského (T) - Sídliště Modřany ... Jiráskovo náměstí - Myslíkova - Národní třída - Národní divadlo - Národní divadlo (T) - Karlovy lázně (Z) - Staroměstská ... Sídliště Ďáblice.
Plánované dlouhodobé výluky :
18. července – 31. srpna: Březiněveská – Voz. Kobylisy
1. července – 1. listopadu: Prašný most – Hradčanská – Chotkovy sady (obnoven provoz v úseku Špejchar – Sparta)
1. září – 24. října: Kbelská – Lehovec
19. září – cca rok 2011: Palmovka – Dělnická
27. října – 19. listopadu: Karlovo náměstí – Albertov
1. listopadu – 22. listopadu: Vítězné náměstí – Hradčanská
22. listopadu – cca rok 2010: Prašný most – Hradčanská
únor 2010 - květen 2010: Smíchovské nádraží - Újezd
(celá křižovatka Anděl) Kotlářka - Palackého náměstí
Zdroj : www.pidservis.ic.cz, interní zdroje DPP, www.prazsketramvaje.cz
Níže také naleznete v minialbach všechny mnou zdokumentované výluky