Linkové vedení
6. 9. 2009
Linka | Trasa linky | Provoz zajišťují |
---|---|---|
A | Dopravní podnik - Hlavní nádraží ČD | Trolejbus |
B | Hlavní nádraží ČD - Hlavní nádraží ČD | Trolejbus |
BI | Hlavní nádraží ČD - Hlavní nádraží ČD | Trolejbus |
C | Horní Kosov - Březinova | Trolejbus |
E | Motorpal - Dopravní podnik | Trolejbus |
4 | Heroltice /Henčov/ - Masarykovo náměstí | Autobus |
5 | Zborná - Masarykovo náměstí | Autobus |
7 | Popice /Vysoká/ - Masarykovo náměstí | Autobus |
8 | Hybrálec - Masarykovo náměstí | Autobus |
9 | Hosov - Masarykovo náměstí | Autobus |
10 | Kosov - Masarykovo náměstí | Autobus |
12 | Velký Beranov - Antonínův Důl | Autobus |
36 | Horní Kosov - Bosch Diesel | Autobus |